CRETUM, SIA
Grāmatvedība un finanses

Strēlnieku 1–2, Rīga, LV-1010

+371 6729 6670
+371 2709 7879
Epasts: cretum@cretum.lv

Mūsu principi

Viss ko mēs darām ir vērsts, lai palīdzētu jums nosprausto mērķu sasniegšanā, lai uzlabotu jūsu uzņēmējdarbības rezultātus un nosargātu to, ko jūs jau esat sasnieguši. Izmantojot mūsu pakalpojumus jūs saņemsiet pieredzējušu grāmatvežu padomus, kā arī konsultantu pakalpojumus.

Uzņēmēji izvēlas strādā ar mums vairāku iemeslu dēļ. Mums ir pieredze, zināšanas par jautājumiem, kā arī spējas atrast tikai jums pareizo risinājumu, lai palīdzētu uzņēmumiem veiksmīgi attīstīties. Izvērtējot jūsu nospraustos mērķus, mēs piedāvājam patiesi pareizo līdzsvaru starp tehniskajām zināšanām un praktisko pieredzi.

Neatkarīgi no tā, ar kādām problēmām saskaras jūsu uzņēmums, mums ir liela, vairāk nekā 10 gadu pieredze kā veiksmīgiem pakalpojumu sniedzējiem, mēs palīdzēsim jums tās pārvarēt.

Mēs veidojam attiecības tā, lai konsultāciju gaitā, mēs varētu viens otru papildināt, un sasniegt vēlamos rezultātus, pēc iespējas ātrāk.

Reputācija. Sadarbojoties ar mums, klienti var būt pārliecināti, ka saņems augstas kvalitātes pakalpojumus, kuri balstīti uz vairāk nekā desmit gadu pieredzi, kas sniedzas ārpus valsts robežām.

Kvalitāte. Rūpīgi izstrādāti un pārbaudīti pakalpojumu standarti darba ar klientiem, neatkarīgi no pakalpojuma sarežģītības. Kvalitāte, kuru akceptē valsts un privātās institūcijas, vietējā un starptautiska mērogā.

Efektivitāte. Sadarboties ar labākajiem speciālistiem gan Latvija, gan ārpus tās, ar auditoriem un juridisko un nodokļu konsultantiem, dod iespēju sniegt efektīvākos risinājumus jebkurās situācijās.
Pieredze. Katrs gadījums un katrs pasūtījums ir unikāls. Mēs piešķiram personisko vadītāju katram klientam, lai nodrošinātu, ka izvēlētais vadītājs ir labi iepazinies ar klienta biznesa vajadzībām, grūtībām un varbūtējiem jautājumiem.

Kustība.  Mēs sekojam līdzi visiem jaunākajiem notikumiem starptautiskajā tirdzniecībā un starptautiskajos likumdošanas aktos, kas ietekmē starptautiskā biznesa vidi, piedāvāt pareizos risinājumus un ieviešot jaunus pakalpojumus.

Izveicība. Klientu vēlmju izpratne, piedāvājot elastīgus, aktuālus ekonomiskai situācijai atbilstošus risinājumus.


Copyright © 2024 CRETUM, SIA
Grāmatvedība un finanses

Izstrādātājs websoft.lv